top of page
NĚCO O NÁS

Výrobou zmrzliny se zabýváme od roku 2013. Za tuto dobu jsme vytvořili více než osmdesát různých příchutí.

Veškeré zmrzliny si vyrábíme sami dnes již téměř zapomenutými tradičními postupy, které jsme přizpůsobili našim přísným kvalitativním nárokům. Používáme základní suroviny jako jsou čerstvá smetana, mléko, pasterované vaječné žloutky, čerstvé ovoce, madagaskarská vanilka, vysokoprocentní čokoláda, mandle z Avoly, pražené oříšky z Piemonte, sicilské pistácie z Bronte a další kvalitní ingredience.

Mnoho z těchto prvotřídních surovin odebíráme přímo od farmářů ať už z České Republiky, nebo ze zahraničí. Takto dovážíme například ze Sicílie ručně sklízené pistácie z Bronte a mandle z Avoly, nebo vanilku Grade A z Madagaskaru. Díky dlouhodobým osobním vazbám máme jistotu, že vždy dostaneme tu nejlepší kvalitu.

Nepoužíváme žádné práškové směsi, umělá barviva a dochucovadla.

Právě tato kombinace zkušenosti, kvalitních surovin a pečlivé ruční práce činí naší zmrzlinu jedinečnou.

VÝROBA

Slasti a strasti ruční práce

Naši zákazníci bývají často překvapeni tím, jak autenticky naše zmrzliny chutnají. Jahodový sorbet má intenzivní chuť jahod, ve vanilkové zmrzlině najdete zrníčka z vanilkových lusků, v Gelato Romano najdete kousky pražených ořechů a macerovaných datlí, čokoládová je jednoduše z čokolády, karamelová zmrzlina má hořko-sladké tóny čistého karamelu bez jakékoliv pachuti.

Je to tím, že jako jedni z mála, či dokonce snad jediní výrobci zmrzliny si prakticky vše od základu připravujeme sami a celá výroba probíhá ručně.

Můžete nás tedy vidět přivážet bedny s ovocem, pražit si ořechy, vařit v mléce vanilkové lusky, dělat si vlastní karamel...

Je to dřina, ale výsledek a pozitivní reakce našich zákazníků nás utvrzují v tom, že to za to stojí.

Přijďte, ochutnejte a posuďte sami.

Identifikační údaje:

Šabatovo zmrzlinářství

Jaroslav Šabat

Se sídlem: Přívozní 1600/2b, 170 00 Praha 7

Adresa provozovny: Ke Mlýnu 42, 25242 Jesenice - Kocanda

IČ: 69002398

DIČ: CZ7110020104

zapsaný v živnostenském rejstříku vedeném Úřadem městské části Praha 7

bottom of page