top of page

Služby pro odběratele

Naši řemeslnou zmrzlinu dodáváme ve standardních 5l vaničkách do restaurací, kaváren a cukráren. Vybírat můžete nejen z naší stálé nabídky. Pro odběratele vyrábíme i speciality na objednávku, například ke konkrétnímu menu, či plánovanému eventu.

Dále dodáváme zmrzlinu v kelímcích o objemu 475ml a 180ml. Takto balená zmrzlina je primárně určena pro další prodej v obchodech, rozvážkových službách a stáncích s občerstvením.

Náš gelato bike může být ozdobou vaší párty, eventu, či firemní akce. Služba zmrzlinového cateringu zahrnuje nejen vámi vybranou zmrzlinu, ale i dopravu, spotřební materiál a obsluhu vašich hostů.

Našim odběratelům poskytujeme odborné konzultace, školení personálu a dodání specializované techniky za zvýhodněné ceny.

Zmrzlina ve vaničkách

Zmrzlina v kelímcích

Zmrzlina a kelímky

Naše zmrzlina je ideální volbou pro ty, kteří chtějí svým zákazníkům nabídnout něco výjimečného. Je vyrobena řemeslným způsobem s důrazem na kvalitu, což zajišťuje nezapomenutelný chuťový zážitek. Díky možnosti dodání buď v našich standardních 5l plastových vaničkách nebo v nádobách dodaných přímo zákazníkem (např. carapiny), zajistíme, že naše zmrzlina bude k vašemu podniku dokonale pasovat.

Ať už se rozhodnete pro porcování ve formě kopečků nebo nabírání špachtlí, naše zmrzlina zůstává vždy jemná, krémová a neodolatelně chutná.

Zmrzlina, kterou dodáváme v papírových kelímcích, je identická s tou, kterou prodáváme ve svých obchodech, nebo plníme do vaniček pro odběratele.

Plníme ji do pevných, ekologicky šetrných kelímků o objemu 475 a 180 ml, které jsou snadno přenositelné a umožňují vychutnat si tuto lahůdku opravdu kdekoli. Ať už jste majitelem obchodu, provozujete stánek s občerstvením, nebo provozujete rozvážkovou službu, naše zmrzlina v kelímcích přiláká zákazníky hledající kvalitu, originalitu a nezapomenutelnou chuť.

Zmrzlinový catering

Chcete proměnit Vaši příští akci ve skutečně nezapomenutelný zážitek? Ať už plánujete firemní akci, rodinnou oslavu, nebo jakýkoliv jiný event, naše služba zmrzlinového cateringu vykouzlí úsměv na tvářích všech přítomných.

Naše služba je stvořená pro ty, kteří chtějí svým hostům poskytnout nejen chutný, ale i originální požitek.

S naším ikonickým gelato bikem, který k Vám přijede vybavený nejen nejlepší zmrzlinou, ale i veškerými potřebnými obaly a spotřebním materiálem, si každý pocit výjimečnosti užije na maximum.

Práci můžete přenechat nám. O vaše hosty se postaráme a vy si můžete výjimčné okamžiky užít spolu s nimi.

Služby pro profesionály

Nevíte jakou techniku a vybavení do své provozovny pořídit? Pak jsme zde my, abychom vám ho pomohli vybrat tak, aby vyhovovalo právě vašim potřebám a zároveň zvýšilo efektivitu a produktivitu vaší provozovny. Díky objemovým slevám u řady výrobců jsme vám navíc schopni zajistit i bezkonkurenční cenu.

Víme, že každý podnik je jedinečný, a proto klademe důraz na individuální přístup. Jsme připraveni pomoci vám zajistit nejen vybavení, ale i přijdeme i s odbornou radou a konzultacemi, které zajistí, že vaše investice přinese nejlepší možné výsledky. Navíc, poskytujeme odborné školení pro váš personál, abyste mohli od prvního dne prodávat jako dokonalí profesionálové.

Catering a vybavení provozoven

Pokud si přejete zjistit více informací o našich produktech a službách, neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

bottom of page